Pajisje regjistrimi

Logo
 • NIKON Z 6II Essential Movie Kit

  Pavarësisht nëse jeni profesionist apo fillestar, Paketa thelbësore e filmit Nikon Z 6II ju jep mjetet kryesore që ju nevojiten për të çuar përmbajtjen tuaj video në një nivel tjetër. Nikon Z 6II ofron video me cilësi ultra të lartë me çdo shpejtësi kuadri. Ai jep pamje të shkëlqyera 4K të ekzaminuara nga 6K me lexim me piksel të plotë. Reduktimi i dridhjeve me pesë akse në kamerë funksionon së bashku me VR elektronike për shkrepje të qëndrueshme. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3brBkzb

 • NIKKOR Z 24-120mm f/4 S

  Lente zmadhimi telefoto me kënd të gjerë me aperturë f/4. Një lente e shkëlqyer për xhirimin e filmave. Fokusimi automatik është i qetë dhe i heshtur, praktikisht pa zhvendosje të fokusit. Nëse kaloni nga ambientet e brendshme në ato të jashtme, ose midis skenave më të errëta dhe më të lehta, kontrolli i qëndrueshëm i ekspozimit mundëson një ndryshim natyral të ndriçimit për pamje të bukura natyrore. Gama e gjatësisë kryesore jashtëzakonisht fleksibël 24-120 mm ju lejon të mbuloni të gjitha këndet pa ndryshuar lentet. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3oQWCt7

 • NIKKOR Z 35mm f1.8 S

  Rezolucioni superior i kësaj lente lejon që çdo pjesë e skenës të riprodhohet me besnikëri. Kapni më shumë detaje dhe zbuloni ngjyrat më të vërteta, deri në skaj - edhe kur shkrepni me aperturë të hapur. Fokusi automatik është praktikisht i heshtur, duke e bërë këtë lente ideale për shkrepjen e filmave dhe fotografive. Kapaku elektromagnetik i lenteve siguron ekspozime të sakta gjatë shkrepjes me shpejtësi të lartë. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3zUG21Q

 • ZHIYUN Weebill 2 Combo

  Zhiyun Weebill 2 është stabilizues i fuqishëm i gjimbaleve DSLR. Lëvdohet për stabilizimin dinamik në nivelin e çipit dhe algoritmit, ekranin me prekje shumëngjyrësh 7.32cm për cilësimet e menjëhershme dhe monitorimin e videos në kohë reale (kur përdoret me Transmetuesin e Videos AI), dhe trashëgiminë e dizajnit klasik të poshtëm për shkrepje me kënd të ulët që kursen përpjekje. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3SpemcH

 • ZHIYUN Five Ray Combo

  Për një krijim arti të ndriçuar në mënyrë të përsosur, vjen ZHIYUN FIVERAY FR100C, një shkop 100 W dritë që kombinon teknikën e shkëlqyer dhe aksesueshmërinë e jashtëzakonshme. Shkëlqeni shkëlqyeshëm për krijimin tuaj me FIVERAY. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3BGyUYn

 • Insta360 One X2

  ONE X2 është një kamerë xhepi VR me veprim Insta360 me modalitete lente të dyfishta dhe të vetme. Në modalitetin me lente të dyfishta, i quajtur edhe modaliteti i kamerës 360, kamera përdor të dyja lentet e përparme dhe të pasme për të regjistruar video mbresëlënëse 360o në rezolucion 5.7K me mbyllje të brendshme automatike. Ekziston një aplikacion iOS/Android i cili ju ndihmon të kaloni nëpër pamjet qe keni filmuar dhe të zgjidhni një kënd specifik, këndvështrim të videos dhe ta shpërndani atë drejtpërdrejt në rrjetet sociale. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3ztPOGN

 • Insta360 Selfi Stick

  Do të keni në dispozicion selfie sticks (shkop për vetëshkrepje) prej 3m. Ai është ideal për të krijuar perspektiva të ndryshme, përveç kësaj është i padukshëm në post-produksion, dhe gjithashtu mund t'ju ofrojë një perspektivë droni. Ideal për ide të reja krijuese. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3vCaY4B

 • Saramonic CamMic+

  Është një mikrofon kondensator i lehtë drejtues që shton audio me cilësi të lartë në kamerat tuaja DSLR. CamMic+ përmban filtër me prerje të ulët 80Hz. Montimi i integruar i goditjes izolon mikrofonin nga goditjet dhe dridhjet që mund të ndërhyjnë në tingullin tuaj. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3vz8PGQ

 • Saramonic Blink500 Pro B2

  Sistemi i mikrofonit pa tela me dy kanale ultrakompakt 2,4 GHz me Lavalier. Sistem mikrofoni pa tela për 2 persona tepër kompakt, i lehtë dhe lehtësisht i përdorshem për DSLR, kamera pa pasqyrë dhe video, ose pajisje celulare që japin zë të detajuar dhe cilësi transmetimi. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3OVw1Wv

 • Manfrotto 500 Fluid Video Head Flat Base with 190X Video Alu Tripod

  Video sistemi i përbërë nga video kryesore fluide MVH500AH dhe trekëmbëshi alumini 190X i dedikuar për video , duke siguruar shkathtësi maksimale dhe komoditet në mbajtje, kështu që çdo lëvizje e kamerës është e ngadaltë. Koka ka një kundërpeshë të paracaktuar prej 2.4 kg në 55 mm C.O.G., por mund të mbështesë deri në 5 kg pajisje. Ka një lidhës Easy Link 3/8'' për të vendosur një monitor të jashtëm ose pajisje të tjera. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3Qiy1sQ

 • Manfrotto Fast GimBoom Carbon Fibre

  Nga niveli i tokës në pozicionin lart (perspektiva e dronit), ManfrottoGimBoom i ri ju lejon të merrni përdorim më të gjithanshëm dhe fleksibël nga Gimbal-i juaj, duke ngritur vlerat tuaja të prodhimit në tjetër nivel. Falë vidës lidhëse të sipërme 3/8” dhe 1/4”, GimBoom garanton një lidhje të lehtë me Gimbalin tuaj. Është jashtëzakonisht kompakt (me madhësinë e bagazhit të dorës me lartësi minimale operative 51cm) dhe i lehtë (800g.). Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3zwl2gA

 • Manfrotto quick release catcher

  Manfrotto MVAQR është një sistem me lëshim të shpejtë, ku me një lëvizje mund të shkëputni nga trekëmbëshi gimbalin, kamerën dhe aksesorët e ndryshëm dhe t'i vendosni përsëri në trekëmbësh po aq lehtë. E bërë nga alumini i anodizuar fort, i përpunuar, kjo lidhje e qëndrueshme mund të mbajë deri në 20 kg. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3zmxBeg

 • Manfrotto Qr gimboom plate

  Manfrotto MVAQR-GIM-PLATE është një pllakë nivelimi me një kënd zhvendosjeje 15°. Mund të përdoret për të niveluar shpejt kamerën në terrene jo të rregullta. Është projektuar për të reduktuar kohën e ndërprerjes kur kaloni midis trekëmbëshit, pajisjes së kontrollit të lëvizjes dhe stabilizuesve në një mjedis krijues me ritme të shpejta. Në thelb të këtij sistemi revolucionar është një bazë e sheshtë dhe vendosje pllake që krijon një lloj lidhësi universal. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3vB07HO

 • Joby GorillaPod Rig

  JOBY Tripod GorillaPod Rig është një trekëmbësh fleksibël për kamerat dhe aksesorët DSLR. Krijo video profesionale, foto makro dhe më shumë me këtë trekëmbësh që mund të mbajë një DSLR plus mikrofon dhe drita në të njëjtën kohë deri në një peshë totale prej 5 kg. Ka një kokë rrumbullake të dizajnuar me saktësi me një pllakë Arca-Swiss®. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3QdKA8U

 • Joby Beamo LED

  Drita LED që do t'ju bëjë të dukeni shkëlqyeshëm kudo që të jeni! Projektuar për të gjithë krijuesit që kanë nevojë për një pamje profesionale për udhëtimet e tyre. Dritë LED super kompakte dhe portative. Projektuar për të minimizuar papërsosmëritë dhe për të prodhuar tone lëkure me shkëlqim. Mundësia e karikimit me valë. I gjithanshëm, i papërshkueshëm nga uji dhe i fortë - perfekt për kushte të jashtme. Mbajtëse të dyfishta unike për shtimin e aksesorëve. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3QgCfBf

 • Joby GorillaPod Magnetic 325

  Është tërheqja e GorillaPod 325 Magnetic të ridizajnuar: një trekëmbësh kompakt, fleksibël me këmbë magnetike që frymëzon një mori opsionesh montimi për telefonin tuaj ose kamerën e veprimit. Koka e re e integruar me pjerrësi 90° e bën shkrepjen në modalitetin peizazh ose portret një punë të shpejtë! Thjesht ngjiteni në çdo sipërfaqe magnetike, rregulloni këndin dhe fotografoni! Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3BEMjjr

 • Manfrotto Trigrip Difflector 1.2m SofSil

  Paneli i parë në botë i reflektorit me qëllime të dyfishta i cili mund të përdoret si difuzor (shperndares) (2.3 ndalesa) dhe reflektor fryres. Pëlhura unike e zhvilluar për këtë produkt lejon që drita të kalojë përmes njërës anë dhe të kërcejë nga ana tjetër, duke e bërë atë vërtet të gjithanshëm pavarësisht nga kushtet e ndriçimit. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3QgjdLl

 • Lowepro ProTactic BP 450 AW II

  Çanta profesionale e shpinës për kamera zgjerohet me shkathtësinë e fortë dhe mbrojtjen e blinduar. Kjo gjeneratë e dytë me performancë të lartë ofron një brendesi më te përshtatshme, pika aksesi të shumëfishta, aftësi modulare të lidhjes së jashtme, rrip të konvertueshëm dhe përfshin çantën e shërbimeve, mbajtësen e shisheve të ujit, filxhanin trekëmbësh dhe dy rripa të shpejtë. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun:https://bit.ly/2KcwPXE

 • SanDisk Ultra 3D 1TB SSD

  Nisni më shpejt punën tuaj në të gjitha fushat. Bëjini aplikacionet të ngarkohen më shpejt dhe skedarët të lëvizin më shpejt—plus do të keni jetëgjatësi më të gjatë të baterisë dhe punë më të qetë të kompjuterit tuaj. Teknologjitë e fuqishme 3D NAND dhe nCache 2.0 sjellin një përvojë më të mirë, duke ofruar shpejtësi rrufe të shpejtë dhe bateri te qendrueshme, pavarësisht nëse jeni duke redaktuar video ose thjesht duke lundruar në internet. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3BAGLGD

 • SanDisk SDXC Extreme Pro 256GB

  Kjo i përket grupit të kartave UHS-II të krijuara për të mbështetur plotësisht funksionet e avancuara të kamerave DSLR, të tilla si shpejtësia e lartë, regjistrimi i fotografive RAW dhe JPEG me rezolucion të lartë, regjistrimi i videos 4K me shpejtësi të lartë për sekondë, por edhe për regjistrim në Full HD. Shpejtësia e leximit është 300MB/s dhe shpejtësia e shkrimit është 260MB/s. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3vC6z1A

 • SanDisk CF express 256GB

  Me shpejtësi leximi deri në 1700 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri në 1400 MB/s, do të keni vonesë të ulët gjatë regjistrimit me shpejtësi të lartë dhe një efikasitet të përmirësuar të rrjedhës së punës që është shumë përtej çdo gjëje që ofrojnë kartat ekzistuese SanDisk. Kjo kartë mundëson regjistrimin e qetë të videos RAW 4K me performancë të qëndrueshme. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3PVQR9j

 • SanDisk micro SDXC UHS I 256GB

  Shoqëruesi i përsosur për kamerën, smartfonin ose tabletin tuaj. Me një shpejtësi shkrimi prej 90 MB/s dhe një shpejtësi leximi prej 160 MB/s, kjo kartë është e shkëlqyeshme për fotografi me veprim dinamik, fotografi të shpejta, video Full HD dhe 4K. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3QhCzzP

 • SanDisk Extreme Pro CFexpress card reader

  Me shpejtësite e USB 3.1 Gen2, lexuesi i kartave SanDisk Extreme PRO® CFexpress® optimizon performancën e tipit B të kartës CFexpress® për një rrjedhë pune të qetë dhe efikase nga vendndodhja në pas prodhimit. Është gjithashtu i lidhur me USB-C™ për t'u përdorur me kompjuterët më të fundit dhe vjen me një kabllo USB-C™ gjysmë metri për fleksibilitetin e reaterit USB-C™. Më shumë informacion mund te gjeni në linkun: https://bit.ly/3BEZ3H1